Jesteś tutaj

Strony internetowe

Oferujemy usługi projektowania stron WWW, przebudowy istniejących stron, pozycjonowania stron, audytu stron WWW, Google Analytics

Jeśli masz jakieś pytania - skontaktuj się z nami już dziś!

Strony internetowe Bielsko

  Projektowanie stron internetowych

W naszej ofercie znajdują się gotowe systemy zarządzania treścią, które możemy dostosować do Twoich oczekiwań. Projektowanie stron internetowych z CMS przeprowadzamy od podstaw - wspólnie zastanawiamy się nad tym, jak twoja strona powinna wyglądać i jakie posiadać funkcje, a następnie przystępujemy do działania. I dajemy z siebie wszystko.

Do procesu tworzenia strony internetowej z CMS podchodzimy zawsze z należytą starannością i pieczołowitością, tak, byś wyszedł zadowolony. Nasze strony są responsywne i działają błyskawicznie, nie obciążając przeglądarki. Projektujemy je tak, aby wyglądały perfekcyjnie i zachowały wszystkie swoje funkcje na różnych rodzajach urządzeń, niezależnie od tego, czy będą to komputery PC, smartfony, czy coraz popularniejsze dzisiaj tablety.

Nasze strony są out of the box - po prostu działają.

  Responsywne strony WWW

Projektowane przez nas strony i obsługujące je systemy CMS przygotowujemy z myślą o Tobie i twoich potrzebach - tak, byś nie musiał sobie zaprzątać głowy wiedzą techniczną i dostał produkt, który po prostu działa. Dlatego też ich obsługa jest niezwykle prosta i finezyjna, a jednocześnie pozwalała na zaawansowaną konfigurację pod kątem Twoich potrzeb. Nasze systemy CMS opieramy na dwóch najpopularniejszych skryptach zarządzania treścią - Drupalu i WordPressie.

Z tego też powodu, nasze strony będą się jednakowo prezentować na wszystkich rodzajach urządzeń, od wielkich wyświetlaczy, aż po małe kilkucalowe ekrany tabletów i smartfonów. Tę funkcjonalność oferujemy Ci za darmo, w cenie samej strony - nie musisz dopłacać ani złotówki.

Strony internetowe Bielsko-Biała

Projektowanie stron w Bielsko-Biała

  Projekt graficzny

Masz pomysł na stronę i chciałbyś, abyśmy stworzyli dla niej kompletny portfel identyfikacji wizualnej? Nic prostszego. Współpracujemy z doświadczonym grafikiem, który jest w stanie przygotować dla Ciebie logo i spójną szatę graficzną całej Twojej witryny. Słuchamy Twoich uwag i uwierz, bierzemy je bardzo serio - bo chcemy dostarczyć Ci produkt, który nie tylko będzie działać, ale też prezentować się z klasą.

Projekt graficzny to pierwsza rzecz, na którą zwraca uwagę osoba, która odwiedza Twoją stronę. Pierwsze kilka sekund odpowiada w ponad 90% za to, czy ją zainteresujesz, czy znudzona przejdzie dalej. Pamiętaj, że nie ma drugiej okazji, by zrobić pierwsze wrażenie - nie zmarnuj jej.

  Pozycjonowanie stron internetowych

Sky is the limit! Rozwiń skrzydła swojej strony i wypchnij ją na pierwsze miejsca w wynikach wyszukiwania Google. Spraw, by to do ciebie w pierwszej kolejności trafiali ludzie i pozostaw konkurencję daleko w tyle, dzięki naszej wiedzy odnośnie pozycjonowania. Jesteśmy w stanie wypromować całościowo zarówno krótkie frazy, jak i te dłuższe (tzw. long-taile) na wysokie miejsca na liście wyszukiwania. Robimy to przy użyciu zaawansowanych narzędzi wspierających i analizujących cały proces, dopasowując się całkowicie do Twoich potrzeb.

Skorzystaj też z usług naszego copywritera, który na życzenie uzupełni całą treść twojej strony o wartościowe z punktu widzenia wyszukiwarki treści i zoptymalizuje jej funkcjonowanie, tym samym podnosząc Twoją widoczność w sieci.

Strony internetowe w Bielsku

Strony www w Bielsko-Biała

  Wdrożenie strony WWW

Wdrażamy strony koncertowo! Jesteśmy w stanie od zera, kompleksowo przygotować dla Ciebie całą stronę internetową. Robimy to już od momentu zakupu domeny - Ty wybierasz adres internetowy, a my kupujemy go dla Ciebie i dopasowujemy do naszego nielimitowanego hostingu na serwerze. Jeśli zdecydujesz się na wszystkie trzy usługi: zakup domeny w konkurencyjnej cenie + miejsce na serwerze + gotowa instalacja skryptu CMS, przygotujemy dla Ciebie atrakcyjny rabat :)

Przygotowana przez nas strona jest gotowa do działania od momentu pierwszego zalogowania, tak, byś nie tracił czasu na rzeczy, które możemy zrobić za Ciebie.

 

 

Projektowanie stron

Projektujemy strony internetowe dostosowane do wszelkich urządzeń mobilnych (strony responsywne). Nasze strony oparte są najczęściej o otwarty system CMS Drupal lub Wordpress.

Opieka nad stroną

U nas w pakiecie ze stroną mają Państwo nielimitowany hosting, analitykę Google Analytics oraz takie usługi jak kampanie Google Adwords czy pozycjonowanie [SEO]

Oprogramowanie

Zajmujemy się optymalizacją istniejących rozwiązań poprzez tworzenie oprogramowania dedykowanego jak również tworzenie dynamicznych raportów bazodanowych.

Serwis IT

Żeby zapewnić kompleksowe usługi oferujemy przejęcie opieki nad Państwa sprzętem IT. Współpracujemy z wysoko wykwalifikowanym serwisem, który dzięki wieloletniemu doświadczeniu poradzi sobie z najtrudniejszymi przypadkami.

 

Firma PrusIT świadczy usługi informatyczne dla firm oraz osób prywatnych. Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży IT możemy Państwu zaoferować usługi takie jak: projektowanie responsywnych stron WWW z CMS, pozycjonowanie stron internetowych (SEO), oprogramowanie dedykowane dla firm, odzyskiwanie i archiwizacja danych, reinstalacje i serwis komputerów, analizy i raporty bazodanowe, szkolenia itp.

więcej

Facebook

Kontakt

 

Szymon Prus IT

 

Plastyków 30, 43-300 Bielsko-Biała

 

+48 570 224 224

 

+48 (33) 300 33 85

Andrychów