Jesteś tutaj

Analityka strony - Google Analytics

Jeśli chcesz poprawić statystyki odwiedzin swojej strony, sięgnij do źródła. Pomoże ci w tym nasz doświadczony specjalista ds. analiz, który przygotuje dla Ciebie kompleksowy raport z komentarzem, zawierający wskazówki, jak poprawić funkcjonowanie serwisu, jego oglądalność, klikalność reklam i konkretnymi, wartościowymi poradami, jak podnieść widoczność strony w internecie. Podpowiemy ci, które elementy warto zoptymalizować, tak, byś mógł wycisnąć ze swojej strony maksimum możliwości przy minimalnym wysiłku z Twojej strony.

Do przeprowadzenia analizy Twojej strony wykorzystamy sprawdzone narzędzia, takie jak Google Analytics, które są w stanie nam podpowiedzieć, na którą stronę najczęściej wchodzą Twoi użytkownicy, a które zwykle omijają. Oferujemy ci całościowe podsumowanie kondycji Twojej strony i realny pomysł, jak sprawić, by generowała ruch.

 

Firma PrusIT świadczy usługi informatyczne dla firm oraz osób prywatnych. Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży IT możemy Państwu zaoferować usługi takie jak: projektowanie responsywnych stron WWW z CMS, pozycjonowanie stron internetowych (SEO), oprogramowanie dedykowane dla firm, odzyskiwanie i archiwizacja danych, reinstalacje i serwis komputerów, analizy i raporty bazodanowe, szkolenia itp.

więcej

Facebook

Kontakt

 

Szymon Prus IT

 

Plastyków 30, 43-300 Bielsko-Biała

 

+48 570 224 224

 

+48 (33) 300 33 85

Andrychów