Jesteś tutaj

Audyty stron WWW

O tym, że najważniejszą cechą dobrej strony internetowej jest jej widoczność w sieci nikomu nie trzeba przypominać. Dzięki naszym profesjonalnym audytom, składających się z szeregu zaawansowanych testów, sprawdzających Twoją stronę między innymi pod kątem poprawności stosowanego kodu, luk bezpieczeństwa, czy wydajności najważniejszych elementów. Jesteśmy w stanie sprawdzić, czy użyteczność (usability) Twojej strony odpowiada standardom, które chciałbyś sobie narzucić. Nasi specjaliści od optymalizacji sprawdzą, czy Twoja strona jest odpowiednio zoptymalizowana pod kątem pozycjonowania SEO.

Na koniec wygenerujemy dla Ciebie kompletny raport w postaci dokumentu PDF z komentarzem i cennymi wskazówkami, jak poprawić całościowe funkcjonowanie Twojej strony.

 

Firma PrusIT świadczy usługi informatyczne dla firm oraz osób prywatnych. Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży IT możemy Państwu zaoferować usługi takie jak: projektowanie responsywnych stron WWW z CMS, pozycjonowanie stron internetowych (SEO), oprogramowanie dedykowane dla firm, odzyskiwanie i archiwizacja danych, reinstalacje i serwis komputerów, analizy i raporty bazodanowe, szkolenia itp.

więcej

Facebook

Kontakt

 

Szymon Prus IT

 

Plastyków 30, 43-300 Bielsko-Biała

 

+48 570 224 224

 

+48 (33) 300 33 85

Andrychów