Jesteś tutaj

Oprogramowanie dedykowane dla firm

Praktycznie każda firma miewa styczność z klientami, których życzenia wymykają się szablonom i niejednokrotnie stanowią wyzwanie dla energii i pomysłowości ich projektantów. Dla takich nietypowych rozwiązań przygotowujemy indywidualne oferty, które w pełni zaspokoją potrzeby Twojej firmy w danej dziedzinie, w sposób, w jaki usprawnienie jej działania będzie najbardziej efektywne.

Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie dedykowane oprogramowanie, używając najpopularniejszych technologii i skalując je tak, by obsługiwało wiele urządzeń. Może to być zarówno coś nowego i całkowicie innowacyjnego, jak też i program usprawniający istniejący proces. Z każdym wyzwaniem poradzimy sobie koncertowo.

 

Firma PrusIT świadczy usługi informatyczne dla firm oraz osób prywatnych. Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży IT możemy Państwu zaoferować usługi takie jak: projektowanie responsywnych stron WWW z CMS, pozycjonowanie stron internetowych (SEO), oprogramowanie dedykowane dla firm, odzyskiwanie i archiwizacja danych, reinstalacje i serwis komputerów, analizy i raporty bazodanowe, szkolenia itp.

więcej

Facebook

Kontakt

 

Szymon Prus IT

 

Plastyków 30, 43-300 Bielsko-Biała

 

+48 570 224 224

 

+48 (33) 300 33 85

Andrychów