Jesteś tutaj

O nas

  biuro@prusit.pl

  kontakt@prusit.pl

  (33) 300 33 85

  +48 570 224 224

  Plastyków 30, 43-300 Bielsko-Biała

  http://prusit.pl

Szymon Prus Właściciel, programista

Od 2007 roku pracownik Działu Go To Market w Grupie Maspex Wadowice (Starszy Specjalista ds analiz), właściciel firmy PrusIT, absolwent Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Bielsku-Białej. Związany z informatyką od 15 lat. Zorientowany w językach programowania takich jak Pascal, Delphi, C#, VB, HTML, PHP, jQuery, Ajax.

Marzenia są po to by dążyć do ich spełnienia. Jednym z nich było założenie swojej działalności opartej na pasji dzięki czemu możemy cieszyć się współpracą z kolejnymi klientami obierając za cel zadowolenie Klienta. Nie jesteśmy dużą korporacją w której celem przewodnim jest zysk - IT to nasze hobby, pasja i nie zawahamy się jej użyć :)


  Projektowanie stron WWW

W naszej ofercie znajdują się gotowe systemy zarządzania treścią, które możemy dostosować do Twoich oczekiwań. Projektowanie stron internetowych z CMS przeprowadzamy od podstaw - wspólnie zastanawiamy się nad tym, jak twoja strona powinna wyglądać i jakie posiadać funkcje, a następnie przystępujemy do działania. I dajemy z siebie wszystko.

Do procesu tworzenia strony internetowej z CMS podchodzimy zawsze z należytą starannością i pieczołowitością, tak, byś wyszedł zadowolony. Nasze strony są responsywne i działają błyskawicznie, nie obciążając przeglądarki. Projektujemy je tak, aby wyglądały perfekcyjnie i zachowały wszystkie swoje funkcje na różnych rodzajach urządzeń, niezależnie od tego, czy będą to komputery PC, smartfony, czy coraz popularniejsze dzisiaj tablety.

Nasze strony są out of the box - po prostu działają.

  Responsywne strony internetowe

Projektowane przez nas strony i obsługujące je systemy CMS przygotowujemy z myślą o Tobie i twoich potrzebach - tak, byś nie musiał sobie zaprzątać głowy wiedzą techniczną i dostał produkt, który po prostu działa. Dlatego też ich obsługa jest niezwykle prosta i finezyjna, a jednocześnie pozwalała na zaawansowaną konfigurację pod kątem Twoich potrzeb. Nasze systemy CMS opieramy na dwóch najpopularniejszych skryptach zarządzania treścią - Drupalu i WordPressie.

Z tego też powodu, nasze strony będą się jednakowo prezentować na wszystkich rodzajach urządzeń, od wielkich wyświetlaczy, aż po małe kilkucalowe ekrany tabletów i smartfonów. Tę funkcjonalność oferujemy Ci za darmo, w cenie samej strony - nie musisz dopłacać ani złotówki.

  Wdrożenie strony internetowej

Wdrażamy strony koncertowo! Jesteśmy w stanie od zera, kompleksowo przygotować dla Ciebie całą stronę internetową. Robimy to już od momentu zakupu domeny - Ty wybierasz adres internetowy, a my kupujemy go dla Ciebie i dopasowujemy do naszego nielimitowanego hostingu na serwerze. Jeśli zdecydujesz się na wszystkie trzy usługi: zakup domeny w konkurencyjnej cenie + miejsce na serwerze + gotowa instalacja skryptu CMS, przygotujemy dla Ciebie atrakcyjny rabat :)

Przygotowana przez nas strona jest gotowa do działania od momentu pierwszego zalogowania, tak, byś nie tracił czasu na rzeczy, które możemy zrobić za Ciebie.

  Projekt graficzny

Masz pomysł na stronę i chciałbyś, abyśmy stworzyli dla niej kompletny portfel identyfikacji wizualnej? Nic prostszego. Współpracujemy z doświadczonym grafikiem, który jest w stanie przygotować dla Ciebie logo i spójną szatę graficzną całej Twojej witryny. Słuchamy Twoich uwag i uwierz, bierzemy je bardzo serio - bo chcemy dostarczyć Ci produkt, który nie tylko będzie działać, ale też prezentować się z klasą.

Projekt graficzny to pierwsza rzecz, na którą zwraca uwagę osoba, która odwiedza Twoją stronę. Pierwsze kilka sekund odpowiada w ponad 90% za to, czy ją zainteresujesz, czy znudzona przejdzie dalej. Pamiętaj, że nie ma drugiej okazji, by zrobić pierwsze wrażenie - nie zmarnuj jej.

  Pozycjonowanie stron internetowych

Sky is the limit! Rozwiń skrzydła swojej strony i wypchnij ją na pierwsze miejsca w wynikach wyszukiwania Google. Spraw, by to do ciebie w pierwszej kolejności trafiali ludzie i pozostaw konkurencję daleko w tyle, dzięki naszej wiedzy odnośnie pozycjonowania. Jesteśmy w stanie wypromować całościowo zarówno krótkie frazy, jak i te dłuższe (tzw. long-taile) na wysokie miejsca na liście wyszukiwania. Robimy to przy użyciu zaawansowanych narzędzi wspierających i analizujących cały proces, dopasowując się całkowicie do Twoich potrzeb.

Skorzystaj też z usług naszego copywritera, który na życzenie uzupełni całą treść twojej strony o wartościowe z punktu widzenia wyszukiwarki treści i zoptymalizuje jej funkcjonowanie, tym samym podnosząc Twoją widoczność w sieci.


PRUSIT W LICZBACH

Kilka faktów z życia PrusIT

Uwielbiamy liczby. Uwielbiamy je gromadzić, analizować, wertować. Dlatego nie obyło by się bez kilku ciekawych liczb związanych z PrusIT :)

 

114
Zrealizowanych projektów
 
34
GB danych projektów
 
132
tysięcy plików z projektów
16
tysięcy wysłanych wiadomości

 

Pytania, wątpliwości - porozmawiajmy

Dziedzina IT obejmuje wiele zagadnień, których nie sposób zawrzeć w jednym miejscu. Jesteśmy otwarci na rozmowę, propozycje a przede wszystkim na rozwiązywanie problemów w Państwa firmie czy też pomocy w jej rozwoju...

 

Firma PrusIT świadczy usługi informatyczne dla firm oraz osób prywatnych. Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży IT możemy Państwu zaoferować usługi takie jak: projektowanie responsywnych stron WWW z CMS, pozycjonowanie stron internetowych (SEO), oprogramowanie dedykowane dla firm, odzyskiwanie i archiwizacja danych, reinstalacje i serwis komputerów, analizy i raporty bazodanowe, szkolenia itp.

więcej

Facebook

Kontakt

 

Szymon Prus IT

 

Plastyków 30, 43-300 Bielsko-Biała

 

+48 570 224 224

 

+48 (33) 300 33 85

Andrychów