Jesteś tutaj

Hosting i domeny

W naszej firmie wierzymy, że ograniczenia zostały stworzone po to, żeby je łamać, a limity - by je zdejmować. Dlatego dajemy ci nieograniczoną przestrzeń na ftp i hosting, gdzie nie ma limitu przesyłu danych, a popularność twojej witryny nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Wraz z miejscem na serwerze przychodzi opieka naszych specjalistów, na bieżąco aktualizujących twoją stronę, by weliminować luki bezpieczeństwa i wprowadzać nowe funkcje. To wszystko oczywiście dostajesz bez dodatkowych opłat, w cenie samego hostingu. 

Nie sprawi nam problemu, by przeprowadzić migrację Twoich danych z innego hostingu, jeśli masz stronę u kogoś innego, a chciałbyś mieć u nas. Do tego oferujemy Ci domeny w konkurencyjnych cenach i pomagamy przy transferze domen pochodzących od innych dostawców.

U nas dostępny jest tylko jeden plan. No limit, sky is the limit.

 

Firma PrusIT świadczy usługi informatyczne dla firm oraz osób prywatnych. Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży IT możemy Państwu zaoferować usługi takie jak: projektowanie responsywnych stron WWW z CMS, pozycjonowanie stron internetowych (SEO), oprogramowanie dedykowane dla firm, odzyskiwanie i archiwizacja danych, reinstalacje i serwis komputerów, analizy i raporty bazodanowe, szkolenia itp.

więcej

Facebook

Kontakt

 

Szymon Prus IT

 

Plastyków 30, 43-300 Bielsko-Biała

 

+48 570 224 224

 

+48 (33) 300 33 85

Andrychów