Jesteś tutaj

Modyfikacje istniejących stron; przebudowa strony WWW

Tworzenie strony internetowej od podstaw to proces żmudny i czasochłonny. Dysponujemy gotowymi rozwiązaniami, które go automatyzują i maksymalnie upraszczają, tak, by zmiana przebiegała możliwie płynnie i bezproblemowo. Jeśli zależy ci na tym, by zachować aktualną wersję strony i jedynie dostosować ją do standardów panujących w nowoczesnej sieci, trafiłeś pod właściwy adres.

Na życzenie Klienta przeprowadzamy modyfikacje istniejących stron, tak, aby była możliwa przebudowa aktualnej strony na wersję zgodną ze standardami w sieci. Przekłada się to na widoczność w wyszukiwarce Google, pozycję w rankingach SEO, możliwość dodawania do niej nowych funkcjonalności i oczywiście jej responsywność - rzecz najważniejszą.

 

Firma PrusIT świadczy usługi informatyczne dla firm oraz osób prywatnych. Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży IT możemy Państwu zaoferować usługi takie jak: projektowanie responsywnych stron WWW z CMS, pozycjonowanie stron internetowych (SEO), oprogramowanie dedykowane dla firm, odzyskiwanie i archiwizacja danych, reinstalacje i serwis komputerów, analizy i raporty bazodanowe, szkolenia itp.

więcej

Facebook

Kontakt

 

Szymon Prus IT

 

Plastyków 30, 43-300 Bielsko-Biała

 

+48 570 224 224

 

+48 (33) 300 33 85

Andrychów